Цільова група для стажування

Цільовою групою стажерів запланованих навчальних курсів є практики з українських страхових компаній, інвестиційних фондів, державних і недержавних пенсійних фондів та інших фінансових установ. Кандидати повинні мати університетський диплом, досвід роботи в згаданих організаціях по виконанню завдань, пов’язаних з актуарними обчисленнями. Після аналізу запитів конкретних страхових/фінансових підприємств Держфінпослугом у співробітництві з ТАУ будуть розроблені детальні критерії відбору (зараз існує вже більше, ніж 50 запитів, звернених до Держфінпослугу). Ці організації візьмуть участь у відборі кандидатів на перекваліфікацію.

Оскільки групи стажерів міститимуть учасників не тільки з Києва, а й з областей, то класична система, основана на довгостроковому періоді підготовки (з відривом від основної роботи), не працюватиме належним чином. Такі умови вимагають розвитку і розробки нових гнучких напівдистанційних форм, основаних на сучасних інформаційних технологіях (короткі інтенсивні курси, поєднані з методами навчання, що базуються на Інтернеті).

Відносно знання мов ЄС та сучасних інформаційних навичок цільових стажерів, слід відзначити, що всі службовці, що мають справу з актуарними обчисленнями, вміють належним чином використовувати ПК й сучасні інформаційні технології, серед молодших спеціалістів (що отримали освіту менш, ніж 10 років назад), більш, ніж 80 % знають англійську мову, проте менш, ніж 10 % знають французьку та німецьку мови, в той час як серед старших людей приблизно 50 % знають англійську мову. Ця пропорція краща для компаній в столиці, але гірша в областях.

Напишіть відгук