Актуарний центр

Всі бажаючі здати кваліфікаційні екзамени на звання актуарія мають добру нагоду підготуватися до екзаменів на підготовчих курсах в Навчальному центрі для актуаріїв та фінансових аналітиків. Їх спільно організує Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Громадська організація “Товариство актуаріїв України” за підтримки Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Консорціуму Європейських університетів.

Навчальний центр створено за фінансової підтримки Єврокомісії в рамках спільного Європейського проекту TEMPUS IB-JEP-25054-2004, реалізація якого розпочалася з вересня 2005 року.

Навчальні програми центру узгоджені з Британською екзаменаційною системою та відповідають європейським стандартам актуарної професії. Лекції та практичні заняття проводять в основному викладачі Київського університету у співробітництві із спеціалістами із Держфінпослуг, Громадської організації “Товариство актуаріїв України”, а також лекторами із університетів ЄС. Викладачі, залучені до роботи в Навчальному центрі, пройшли стажування у провідних університетах ЄС. Всі слухачі будуть забезпечені необхідними навчальними матеріалами і зможуть користуватись бібліотекою актуарної літератури. Навчання першої групи розпочнеться у квітні 2006 року.

Заняття будуть проводитись на базі Київського університету (в спеціально обладнаних комп’ютерних класах). Ми врахуємо ваші побажання щодо розкладу. Слухачі з Києва та інших регіонів України матимуть можливість використовувати елементи дистанційного навчання через Інтернет.

Напишіть відгук