Повідомлення про державну реєстрацію розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.10.2013 № 3910 „Про внесення змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 08 лютого 2005 року N 3519 та затвердження Змін до Кваліфікаційних вимог до осіб, які можуть займатися актуарними розрахунками

Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.10.2013 № 3910 „Про внесення змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 08 лютого 2005 року № 3519 та затвердження Змін до Кваліфікаційних вимог до осіб, які можуть займатися актуарними розрахунками” (далі – Зміни до Кваліфікаційних вимог) зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2013 року за № 1964/24496.

Змінами до Кваліфікаційних вимог запроваджується національна система підготовки та сертифікації актуаріїв шляхом видачі свідоцтва на відповідність кваліфікаційним вимогам до осіб, які можуть займатися актуарними розрахунками, особам, які матимуть освіту за спеціальністю „актуарна та фінансова математика”, за умови наявності досвіду практичної роботи з актуарних розрахунків.

Крім того, Змінами до Кваліфікаційних вимог додано норми щодо надання права особам, які отримали дипломи за посвідченням Інституту Актуаріїв і Факультету Актуаріїв (Великобританія), Комітету у справах нагляду за страховою діяльністю України та Міжнародного центру приватизації, інвестицій та менеджменту, проводити та посвідчувати актуарні розрахунки страхових тарифів.

Разом з тим, Змінами до Кваліфікаційних змінюється назва „свідоцтва на право займатися актуарними розрахунками та посвідчувати їх” на „свідоцтво на відповідність кваліфікаційним вимогам до осіб, які можуть займатися актуарними розрахунками”, порядок його видачі тощо.

Вищезазначене розпорядження набрало чинності з дня його офіційного опублікування (17.12.2013).

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.