Проект нової редакції закону «Про страхування» буде доопрацьований до 1-го читання

Проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про страхування (нова редакція) буде доопрацьовано до першого читання в парламенті. Про це повідомила президент Ліги страхових організацій України Наталія Гудима після робочої наради в Нацкомфінпослуг 19 березня, в ході якого обговорювався даний законопроект.

За її словами, учасники наради обговорили доопрацьований комітетом Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики проект зазначеного закону України «Про внесення змін до Закону України «Про страхування» (нова редакція, реєстраційний № 9614-д).

Як повідомила Н. Гудима, в цілому Нацкомфінпослуг підтримала цей документ, проте, за її словами, і цей варіант потребує деяких змін при його підготовці до першого читання.

Зокрема, планується доопрацювати розділ проекту закону щодо саморегулюючих організацій на страховому ринку, підготовлений Нацкомфінпослуг.

Крім того, змін потребують і розділи, що стосуються видів обов’язкового страхування та їх регулювання, вимог до капіталізації страховиків і термінів введення в Україні вимог директиви ЄС «Solvency II», регулювання посередницької діяльності, а також перехідних положень до законопроекту.

«Крім того, підсумком вчорашньої робочої наради в Нацкомфінпослуг стало важливе рішення про відновлення таких зустрічей з обговорення проекту нової редакції закону «Про страхування» в щотижневому форматі», – повідомила Н. Гудима.

Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про страхування»(нова редакція) зареєстрований в парламенті 19 грудня 2011 року.

ЛСОУ

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.