Покращення рівня смертності в Англії та Уельсі в 2011

Британський Інститут Актуаріїв провів аналіз останніх чисел з Офісу Національної Статистики та виявив подальше зростання довголіття в Англії й Уельсі, зокрема, загальне покращення рівня смертності склало 4%.

Простіше кажучи, це означає, що минулого року сталося на 20 000 смертей менше, ніж очікували, якби цього покращення не було. Дане 4% покращення значно перевищило середній рівень зростання у 2,4% протягом 10 років до 2010.

Цитуючи Ґордона Шарпа (Gordon Sharp) з Інституту Актуаріїв:

“Останні 20 років спостерігалось безпрецедентне покращення рівнів смертності, зокрема для пенсіонерів. Вказані числа є попередніми оцінками для 2011 року, і  їх будуть переглядати, коли ОНС оприлюднить оновлені популяційні оцінки за рік. Однак, ми в змозі з упевненістю сказати, що покращення смертності в 2011 році є значно вищим за середнє.

Окремі покращені цифри для чоловіків та жінок майже ідентичні, 4,1% та 4,0% відповідно. Їх можна порівняти із середніми рівнями покращення в 2,9 % та 2.1 % за рік впродовж 10 років до 2010. Це означає, що було на 20 000 смертей менше, ніж очікували за рівня смертності, що не враховував це покращення. Для порівняння, цього достатньо, щоб заповнити лондонську O2 арену.

Також варто зазначити, ще раз, “золота когорта” людей, народжених біля 1931 року, показали безперервне сильне покращення приблизно у 5%.

Загальне число смертей в Англії та Уельсі в 2011 році дорівнює 484 000. Це дуже значуще число, оскільки третій рік поспіль кількість смертей є меншою за 500 000 – числа, яке кожного року перевищувала кількість смертей з 1953 по 2008.

Рівні смертності можуть значно варіюватись від року до року, тому важливо не зважати занадто на цифри з одного року. Однак, оскільки високопоставлені посадові особи продовжують шукати рішення проблем, викликаних старінням населення, як ніколи, важливо переконатись, що цифри та тенденції правильно проаналізовані.”

ENDS

Джерело: http://www.actuaries.org.uk/news/press-releases/articles/improved-mortality-rates-lead-20000-fewer-deaths-2011

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.