Трохи аналітики щодо підсумків 2011 року

За результатами складання іспитів Британського інституту та факультету актуаріїв серії СТ у Київському екзаменаційному центрі можна зробити деякі прості статистичні висновки. В обох сесіях (весняній та осінній) було написано по 38 екзаменаційних робіт. На наступних діаграмах показано відсоток успішно зданих іспитів та загальний розподіл робіт за предметами. Як бачимо, середній відсоток зданих екзаменів серії СТ у 2011 році  дорівнює майже 70%.

На інших рисунках окремо зображено відсоток успішно зданих іспитів у весняній та осінній сесіях за кожним із предметів СТ1 – СТ8.

Як видно на представлених вище діаграмах, найкраще наші студенти здають знайомі їм за лекціями на мех-маті предмети СТ3 – СТ6, а найбільше проблем виникає зі здачею найпершого іспиту СТ1 (Фінансова математика).

This entry was posted in Оголошення про набір слухачів на курси. Bookmark the permalink.