Повідомлення про оприлюднення розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України “Про внесення змін до Коригуючих коефіцієнтів та їх розмірів, затверджених розпорядженням Держфінпослуг від 09.07.2010 № 566”

Коригуючі коефіцієнти та їх розміри (далі – Коригуючі коефіцієнти) затверджені Держфінпослуг відповідно до статті 7 Закону України „Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”, вимог підпункту 59 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2010 № 157, та з метою вдосконалення державного регулювання діяльності з надання страхових послуг з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Підготовка змін до Коригуючих коефіцієнтів зумовлена необхідністю приведення нормативно-правового акта у відповідність з прийнятим Законом України від 17.02.2011 № 3045-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування”.

Враховуючи вимоги статті 7 Закону України „Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” щодо затвердження коригуючих коефіцієнтів Уповноваженим органом у термін, не більший за 45 календарних днів з дня подання МТСБУ відповідної пропозиції до Уповноваженого органу, та у зв’язку з отриманням нової пропозиції МТСБУ проект змін до Коригуючих коефіцієнтів оприлюднено повторно.

Проект схвалений для оприлюднення на офіційному сайті Держфінпослуг (рубрика “Діяльність Держфінпослуг”, розділ “Проекти регуляторних актів Держфінпослуг”)

Зауваження та пропозиції до проекту можна надіслати на адресу Держфінпослуг:

поштову – 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 3; електронну – info@dfp.gov.ua

Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; електронну – mail@dkrp.gov.uaелектронну – mail@dkrp.gov.ua

Держфінпослуг

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.