Семінар "Проблеми актуарної освіти в Україні"

28 Квітня - 5 Травня, 2007(Ялта, Україна)

У рамках виконання проекту Tempus Project IB - JEP -25054 з 28 квітня по 5 травня 2007 року в м. Ялта відбувся семінар «Проблеми актуарної освіти в Україні». Семінар був організований Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Малардаленським університетом (Швеція) за підтримки Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. У роботі семінару приймали участь координатор і адміністратор проекту EU Tempus Project IB - JEP -25054 “ Training Centre for Actuaries and Financial Analysts ”, лектори навчального центру для актуаріїв і фінансових аналітиків Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники Держфінпослуг України. Розглядалися проблеми актуарної освіти в Україні, програма актуарної підготовки та зміст навчальних курсів для актуаріїв.