ДНІ АКТУАРНОЇ ОСВІТИ

14 - 15 ЛИСТОПАДА 2008

КІЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Шановні пані та панове!

14 - 15 листопада 2008 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка (кафедра теорії ймовірностей і математичної статистики і Навчальний Центр для актуаріїв і фінансових аналітиків) проводять «Дні актуарної освіти». Дні актуарної освіти організовано за підтримки Європейської комісії та консорціуму ряду провідних європейських університетів в рамках міжнародної програми TEMPUS, за участю Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України і Товариства актуаріїв України. Метою проведення «Днів актуарної освіти» є обговорення проблем підготовки та перепідготовки українських актуаріїв відповідно до міжнародних стандартів актуарної професії.

До участі у «Днях актуарної освіти» запрошуються актуарії та ризик-менеджери, які працюють у страхових та фінансових установах, керівники актуарних підрозділів страхових компаній, фінансових установ, представники державних і недержавних пенсійних фондів, співробітники вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку актуаріїв і фінансових аналітиків, учасники міжнародних проектів, спрямованих на розвиток страхового сектору в Україні.

14 листопада відбудеться обговорення проблем організації актуарної освіти в Україні, проблем законодавчого забезпечення актуарної діяльності і актуарної освіти в Україні, провідні спеціалісти із ряду європейських університетів познайомлять із організацією актуарної освіти у країнах Європи, зокрема в Швеції, Німеччині, Греції та Великобританії, відбудеться презентація Навчального центру для актуаріїв і фінансових аналітиків і Екзаменаційного центру Британського інституту актуаріїв на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

15 листопада буде проведено науковий семінар «Нові напрямки в актуарних дослідженнях».

Дні актуарної освіти проходитимуть 14 - 15 листопада 2008 року з 10.00 до 16.00 у актовому залі жовтого корпусу Київського університету імені Тараса Шевченка.

Тел/факс: (044) 259-03-93 (доцент Борисенко О.Д.)